Thermotech

Lisavarustus

Thermotechi torude lõikeseadet LW CC kasutatakse sageli väga rasketes tingimustes keerukate protseduuride teostamiseks. Oleme operaatorite abistamiseks välja töötanud seadmele terve sarja lisatarvikuid, et ka kõige võimatumad tööd saaksid tehtud.

Sisepinna töötlemine
Thermotechi silindersüvistimoodul TCB on loodud avade silindersüvistamiseks või toru sisepinna töötlemiseks. Tänu sellele saab sama seadmestikku hõlpsasti kasutada nii toru lõikamiseks kui ka vajaliku keevitusprofiili saavutamiseks, seda ka toru sisepinnal. TCB standardmudelite ettenihke pikkused on 90 mm ja 200 mm. Seda saab reguleerida kaldega 0 kuni 25 kraadi.

add1

Välispinna töötlemine
Väline treimismoodul (External Turning Module) ETM on kasulik toru välispinna töötlemiseks. Näiteks kattekihi või keevituse eemaldamiseks. ETM-i ettenihke pikkus on 200 mm.

add2


Toruotsa juhik
Ääriku pinna või paksu toru otsa töötlemiseks saab rakendada lihtsalt kasutatavat ja paigaldatavat Thermotechi toruotsa juhikut. Kergekaaluline ja modulaarne disain kasutab tangentsiaalettenihkeks TCB-moodulit. Seda saab kiiresti paigaldada standardse tööriistajuhiku peale.

add3


Katte lõikekomplekt
Suurte avade lõikamine läbi platvormi või mahuti kattekihi võib olla raske ülesanne. Thermotechi katte lõikekomplekt pakub selleks tööks lahenduse. Kasutades magneteid seadme kinnitamiseks terasest kattepinnale, saab lõigata ava ilma ümbritsevat ala kahjustamata.

add4


Seestpoolt väljapoole lõikamise komplekt
Thermotechi seestpoolt väljapoole lõikamise komplekt on torude lõikeseadme LW CC laienduskomplekt torude või paakide lõikamiseks seestpoolt väljapoole. Sellel on pikendatavad jalad, mis hoiavad masinat toru sees paigal ilma jälgi ja kriimustusi jätmata. Ettenihkekronstein paigaldatakse LW CC-seadme siseküljele. Seda saab kasutada kõikide LW suurustega.

Clipboard01ssss


Vedruennistusega tööriistajuhik

Thermotechi vedruennistusega tööriistajuhik LWS sobib täiuslikult ümartorude töötlemiseks. Sobib eriti hästi õhukese seinaga torudele, mis muudab ovaaltorude faasimise lihtsaks ja täpseks.


Pikendatud tööriistajuhik
Thermotechi pikendatud tööriistajuhik LWX on loodud juhtudeks, kus toru on vaja lõigata väga ääriku lähedalt, kuid masina paigutamiseks otse torule ei ole piisavalt ruumi. Pikendatud tööriistajuhik annab piisava ulatuse, mida on vaja LW CC paigaldamiseks äärikule ja toru lõikamiseks.

add6


Madala profiiliga tööriistajuhik
Madala profiiliga tööriistajuhik võimaldab lõigata toru väga väikese teljesuunalise  ruumivajadusega, kui äärik või muud takistused muudavad tavapäraste tööriistajuhikute kasutamise võimatuks.

add7

 


Ajamivariandid

Reguleeritav täisnurkajam

See ajam võimaldab kitsastes tingimustes kõige suuremat paindlikkust. Mootor on paigaldatud 90-kraadise nurga alla ning ajam võimaldab mootorit vabalt mis tahes nurga alla pöörata. Ajam sobib nii suruõhu- kui ka hüdraulilistele mootoritele.

Esiajam

Thermotechi esiajam võimaldab paigaldada mootori vastassuunda. Kõik standardsed Thermotechi ajamid sobivad otse esiajamiga, seega ei ole vaja tervet ajamikoostet lahti võtta.y.

gear3